Biuro

Dechra Veterinary Products Sp. z o.o.
ul. Modlińska 61
03-199 Warszawa
Tel. 22 431 28 91

Aneta Matecka
MARKETING AND DIGITAL CAP MANAGER
E-mail: aneta.matecka@dechra.com
Tel.: 721 555 663

Agnieszka Sawicka
CUSTOMER SERVICE
E-mail: agnieszka.sawicka@dechra.com
Tel.: 723 555 662

Piotr Michałowski, DVM
COUNTRY HEAD
E-mail: piotr.michalowski@dechra.com
Tel.: 723 555 661

Klaudia Majcher, DVM
MARKETING ASSISTANT/TECHNICAL CAP SUPPORT
E-mail: klaudia.majcher@dechra.com
Tel.: 723 555 663

Przedstawiciele firmy Dechra Veterinary Products

Zwierzęta hodowlane i konie

Krzysztof Puchalski, DVM
FAP SALES MANAGER/KEY ACCOUNT MANAGER – POLSKA PÓŁNOCNO-WSCHODNIA
E-mail: krzysztof.puchalski@dechra.com
Tel.: 724 555 662

Krzysztof Chudziński, DVM
FAP KEY ACCOUNT MANAGER – POLSKA PÓŁNOCNO-ZACHODNIA
E-mail : krzysztof.chudzinski@dechra.com
Tel.: 724 555 661

Arkadiusz Raźny, DVM
FAP KEY ACCOUNT SPECIALIST – POLSKA CENTRALNO-POŁUDNIOWA
E-mail : arkadiusz.razny@dechra.com
Tel.: 724 555 663

Magdalena Podsobińska, DVM
EQUINE & CATTLE PRODUCTS KEY ACCOUNT SPECIALIST
E-mail: magdalena.podsobinska@dechra.com
Tel.: 721 555 662

Maciej Trudnowski
EQUINE & CATTLE PRODUCTS KEY ACCOUNT SPECIALIST
E-mail: maciej.trudnowski@dechra.com
Tel.: 726 555 663

Zwierzęta towarzyszące

Piotr Krupa, DVM
CAP SALES MANAGER/TECHNICAL CAP MANAGER
E-mail: piotr.krupa@dechra.com
Tel.: 721 555 661

Magdalena Trzeciak
CAP SALES REPRESENTATIVE – POLSKA PÓŁNOCNA
E-mail: magdalena.trzeciak@dechra.com
Tel.: 723 555 664

Anna Bernacka
CAP SALES REPRESENTATIVE – POLSKA CENTRALNA
E-mail: anna.bernacka@dechra.com
Tel.: 725 555 668

Sylwia Kalińska, DVM
CAP SALES REPRESENTATIVE – POLSKA CENTRALNA
E-mail: sylwia.kalinska@dechra.com
Tel.: 723 555 669

Henryk Ostrowski
CAP SALES REPRESENTATIVE – POLSKA POŁUDNIOWO-WSCHODNIA
E-mail: henryk.ostrowski@dechra.com
Tel.: 721 555 669

Anna Żaczek, DVM
CAP KEY ACCOUNT SPECIALIST
E-mail: anna.zaczek@dechra.com
Tel.: 726 555 661

Anita Nemś, DVM
CAP KEY ACCOUNT SPECIALIST
E-mail: anita.nems@dechra.com
Tel.: 726 555 662

Piotr Lewiński
CAP SALES REPRESENTATIVE – POLSKA PÓŁNOCNO-ZACHODNIA
E-mail: piotr.lewinski@dechra.com
Tel.: 725 555 669

Katarzyna Zawadzka, DVM
CAP SALES REPRESENTATIVE – POLSKA POŁUDNIOWO-CENTRALNA
E-mail: katarzyna.zawadzka@dechra.com
Tel.: 725 555 663

Sebastian Ortyl
CAP SALES REPRESENTATIVE – POLSKA POŁUDNIOWO-ZACHODNIA
E-mail: sebastian.ortyl@dechra.com
Tel.: 721 555 669

PYTANIA